Wycinanie w asfalcie

Cięcie asfaltu wymaga posiadania innych tarczy, niż w przypadku cięcia takich powierzchni jak beton, marmur, czy granit.
Asfalt wyróżnia się wśród tych materiałów mniejszą twardością, co sprawia, że efektywne cięcie jest możliwe tylko przy zastosowaniu specjalnych tarcz diamentowych przeznaczonych do prac w asfalcie. Inne będą po prostu nieefektywne do wykonywania nacięć w materiale o takich właściwościach.
Zwykłe ostrze diamentowe ściera się podczas cięcia w asfalcie. Natomiast te o twardym ostrzu, będzie łatwo przechodzić przez materiał, pozostawiając go w pożądanym kształcie.

Kiedy wycinanie w asfalcie jest niezbędne?

Wycinanie w asfalcie jest niezbędne przy wykonywaniu prac naprawczych jezdni, czy powierzchni pokrytych tym materiałem. Cięcia asfaltu dokonuje się również w celu usunięcia i potem również zastąpienia psujących się części nawierzchni.

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny?

 

Zadzwoń:

888 402 930

Rozwiejemy twoje wątpliwości

Utrzymanie nawierzchni asfaltowych w dobrej kondycji

Utrzymanie nawierzchni asfaltowych w dobrej kondycji przez długie lata jest stosunkowo prostym zadaniem, choć niewątpliwie będzie ono wymagać regularnej kontroli stanu asfaltu i – w razie potrzeb – również konserwacji. Polega ona na uzupełnieniu ubytków w asfalcie, gdy tylko się ono pojawią, aby uniknąć ich pogłębienia. W przypadku nieprzestrzegania podstawowych zasad dla utrzymania asfaltu w dobrej kondycji może zdarzyć się sytuacja, że ubytki zaczną być bardziej dokuczliwe a wymiana nawierzchni będzie konieczna szybciej, niż standardowo.

Cięcie asfaltu – skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Prawidłowo wykonane cięcie asfaltu pomoże zachować dłużej nawierzchnię w dobrym stanie i sprawi, że naprawy będą rzadsze. Pracownicy naszej firmy posiadają niezbędne kwalifikacje do wykonywania prac w nawierzchni asfaltowej, jak i wiedzę i doświadczenie, które pozwalają im skutecznie działać w ramach swojej specjalizacji.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który umożliwia nam wykonywanie cięć precyzyjnych bez zbędnego hałasu, wibracji i zanieczyszczeń. Cięcie asfaltu wymaga od nas użycia specjalnie przeznaczonych do tego specyficznego materiału tarczy, które pozwalają na sprawną pracę nawet w nietypowym środowisku i trudno dostępnych miejscach.

W swojej pracy wykorzystujemy kilka rodzajów pił, które umożliwiają nam wykonywanie cięć zarówno do dużych obszarach, jak i tam, gdzie wymagana jest precyzja. Aby ograniczyć pylenie, wykorzystujemy tarcze z segmentami diamentowymi, które jako jedyne posiadają odpowiednią twardość i pozwalają na sprawne cięcie, znacznie miększego od betonu, asfaltu.

Doświadczenie i wiedza

Fachowcy pracujący w naszej firmie posiadają niezbędne do wykonywania cięć w asfalcie doświadczenie i wiedzę. Ogromną wagę przykładamy do tego, aby wszystkie nasze realizacje wyróżniały się bardzo dobrą jakość i zadowoleniem obu stron, dlatego nieustannie szkolimy naszych specjalistów i poszerzamy posiadane już umiejętności.

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą cięcia w asfalcie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez  formularz.

About the author: admin