Wiercenie w betonie

Wiercenie w betonie nie jest najłatwiejszym zadaniem, o czym mogli się przekonać wszyscy, którzy mieli okazję podjąć się tej czynności. Niestety wykonywanie otworów w tym twardym materiale jest konieczne na placach budowy lub w czasie remontu domu. Montaż podstawowych instalacji takich, jak instalacja elektryczna, grzewcza, gazowa, czy wentylacyjna, jest niemożliwy bez dokonania odwiertów.

Odwierty w betonie – dla kogo?

Pomoc przy wykonaniu wiercenia w betonie może okazać się niezbędna dla osób prywatnych, które nie dysponują odpowiednim sprzętem do tworzenia otworów.

Nasza firma pomoże w wykonaniu potrzebnych wierceń.
Posiadamy profesjonalne narzędzia, które umożliwiają nam pracę przy różnego rodzaju klasach twardości betonu, jak i jego rodzajach.

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń:

789 427 588

Rozwiejemy twoje wątpliwości

Jeśli podjęli Państwo próbę wiercenia i zakończyła się ona niepowodzeniem, również mogą się Państwo skierować do nas. Doświadczenie i wiedza w wykonywaniu odwiertów jest tak samo istotna, jak dobrej jakości sprzęt. Nasi fachowcy mają zarówno jedno, jak i drugie, dlatego wiercenie w betonie nie stanowi dla nas trudności.

Oferta dla firm

Obsługujemy nie tylko osoby prywatne, ale również firmy. Przedsiębiorstwa, które trudnią się w budowie mostów lub wiaduktów, także zgłaszają się do nas w sprawie wykonania odwiertów. Dzięki wysokiej klasy sprzętowi i umiejętnościom nasi fachowcy poradzą sobie nawet z bardziej wymagającymi zadaniami.

Odwierty w betonie wykonuje się również wtedy, gdy konieczne jest pobranie próbek do badań.

wiercenie w betonie kraków

Profesjonalny sprzęt

Wykonywanie odwiertów w betonie wymaga profesjonalnego sprzętu. Zwyczajna wiertarka nie poradzi sobie z tym trudnym materiałem. Nasza firma posiada wysokiej klasy urządzenia udarowe, młotowiertarki (z udarem pneumatycznym i mechanicznym).
Dzięki młotowiertarkom pneumatycznym możliwe jest wykonywanie otworów bez potrzeby generowania dodatkowej siły nacisku – urządzenie samoczynnie wytwarza odpowiedni nacisk.

Wiercenie w betonie wymaga również wyposażenia w specjalne wiertła. Tradycyjne nie sprawdzą się w wykonywaniu otworów. Najlepsze do tego zadania będą wiertła diamentowe.

Używamy wierteł diamentowych

Wiertła diamentowe dedykowane tworzeniu otworów w betonie są wzmocnione syntetycznym diamentem, co zwiększa ich wytrzymałość, a także możliwości. Z ich użyciem możemy wykonywać odwierty nawet w wyjątkowo trudnym i opornym materiale. Twardość diamentu umożliwia wykonywanie precyzyjnych nacięć, a także ogranicza czas potrzebny do zakończenia działań.

Wiercenia w różnych wielkościach

Specjaliści z naszej firmy zajmują się standardowo wierceniem otworów o wielkości od 25 mm do 500 mm. Do ich wykonania wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt przeznaczony do tworzenia odwiertów w betonie oraz wiertła wzmocnione syntetycznym diamentem.

Wykonanie większych otworów jest również możliwe za pośrednictwem naszego zespołu. Jednak prosimy o wcześniejsze zgłoszenie zapytania w celu ustalenia właściwości materiału i jego twardości.h

About the author: admin